Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Čištín s.r.o.
Jinonická 804/80
15800 Praha 5
tel: +420296554223 +420774444475
cistin@seznam.cz
Po-Pá 8:00-12:00 12:30-16:00

Výkup zlata a stříbra Praha

Výkup zlata a stříbra

 

Vlastníte zlaté či stříbrné šperky, které nenosíte a nemáte pro ně žádné jiné využití? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Zlato, stříbro nebo i drahé kameny se stále vykupují. Jestliže tedy máte hluboko do kapsy, můžete se drahých kovů pohodlně zbavit a ještě za ně dostat zaplaceno. Výkup zlata je otázkou okamžiku.

 

Vyplatí se dnes výkup zlata?

 

Jak probíhá takový výkup zlata? Navštívíte naši prodejnu v Praze. My zlato zvážíme a vyplatíme vám částku podle platného ceníku. Sami si doma tedy můžete ověřit, kolik přibližně za své zlaté šperky obdržíte a zhodnotit, zda se je vyplatí prodat či nikoliv. U zlata hraje velkou roli jeho ryzost. Čím více má punců, tím je logicky hodnotnější.

 

V porovnání s ostatními drahými kovy má zlato nejvyšší hodnotu. Dnes je však zájem i o tzv. technické stříbro, které má rozmanité možnosti použití. Zlato nevykupujeme pouze v podobě celých šperků, ale také ve zlomcích. Hodnotné jsou též různé starožitné šperky, ozdobené drahými kameny i bez nich. Zde už ale cena většinou závisí na individuálním posouzení.

 

Nechte odborníky posoudit kvalitu drahého kovu

 

Jestliže chcete prodat nějaké drahé kovy či kameny, vždy vyhledejte odborníka, který je schopen daný materiál řádně ocenit. Především u stříbrných předmětů je to velmi těžké, jelikož se špatně rozeznává pravé stříbro od jiných pouze postříbřených kovů. Za prodané zlaté či stříbrné předměty u nás obdržíte peníze na ruku v hotovosti. Nabízíme nejen odkup, ale fungujeme také jako zastavárna. Pokud tedy peníze potřebujete získat pouze dočasně, tak i pro vás máme zajímavé řešení.

 

Nikdy neprodávejte zlato na tržnici nebo v pochybném obchodě, kde byste mohli jenom zbytečně tratit.