Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

COVID 19

od 7,1,2021 je část našich zaměstnanců v karanténě, proto je možné , že se prodlouží termíny dodání a některé služby nebudou dostupné, děkujeme za pochopení.

Menu

Výkup zlata a stříbra

Výkup platiny a palladia

Výkup mincí a šperků

Výkup drahých kamenů

Výroba šperků

Český výrobce šperků

Fotogalerie

Kontakt

 

 

Jsme registrovaní u puncovního úřadu

 

 

Český výrobce šperků Čištín s.r.o.

 

 

 

Články :

Výkup zlata a stříbra

Vlastníte zlaté či stříbrné šperky, které nenosíte a nemáte pro ně žádné jiné využití? Pak pro vás máme dobrou zprávu.

KONTAKTY

Čištín s.r.o.
Naskové 1100/3
15000 Praha 5
tel: +420 257225846 +420774444475
cistin@seznam.cz
Po-Pá 8:00-12:00 12:30-16:00

VÝKUP KAMENŮ

Výkup diamantů a drahých kamenů

 

Vykupujeme drahé kameny prakticky všech druhů, hlavně diamanty, vltavíny, safíry, rubíny, granáty, smaragdy, perly, přírodní korál a další.

Výkup diamantů a výkup drahých kamenů probíhá následovně: u kamene se posoudí jeho kvalita, barva a kvalita zpracování. Na ocenění má významný vliv také jeho velikost. Vyloučí se kameny syntetické a imitace drahých kamenů, které zpravidla nemají velkou cenu.

Pro výkup drahých kamenů je potřeba se objednat, jelikož by měl být na provozovně odborník, který kamenům rozumí a umí je ocenit.

Zvláštní kategorií kamenů jsou české vltavíny. U vltavínu je potřeba posoudit, zda je v přírodním stavu sám o sobě dost cenný tak jak byl nalezen, nebo pokud je poškozen, tak jej použít na výrobu broušených vltavínů. Některé přírodní kusy tak mohou dosáhnout daleko vyšší ceny než kameny transportované nebo poškozené i když budou mít stejnou barvu i velikost.

Výkup drahých kamenů diamantů

 

Výkup kamenů se provádí v pracovní době, ale je potřeba si domluvit termín dopředu.

tel. 608330830