Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

COVID 19

od 7,1,2021 je část našich zaměstnanců v karanténě, proto je možné , že se prodlouží termíny dodání a některé služby nebudou dostupné, děkujeme za pochopení.

Menu

Výkup zlata a stříbra

Výkup platiny a palladia

Výkup mincí a šperků

Výkup drahých kamenů

Výroba šperků

Český výrobce šperků

Fotogalerie

Kontakt

 

 

Jsme registrovaní u puncovního úřadu

 

 

Český výrobce šperků Čištín s.r.o.

 

 

 

Články :

Výkup zlata a stříbra

Vlastníte zlaté či stříbrné šperky, které nenosíte a nemáte pro ně žádné jiné využití? Pak pro vás máme dobrou zprávu.

KONTAKTY

Čištín s.r.o.
Naskové 1100/3
15000 Praha 5
tel: +420 257225846 +420774444475
cistin@seznam.cz
Po-Pá 8:00-12:00 12:30-16:00

Čeho se vyvarovat u konkurence

Čeho se vyvarovat u konkurence a co se Vám u nás nestane:


Výkup zlata postup


.Naše ceny jsou platné a platí pro malá i velká množství kovu. Záměrně neuvádíme slůvko protože cenu vyplatíme vždy celou dle ceníku. Nemáme žádné nižší ceny pro zboží kterému chybí státní punc a podobně. Také u nás nenajdete žádné poplatky nebo srážky z výsledné ryzosti jako u jiných firem.

.Naše firma vaše šperky a kov netaví.

.Pokud u konkurence k tomuto svolíte vystavujete se riziku, že ztratíte nad procesem kontrolu a již není cesty zpět. Necháte si například roztavit 100g čtrnáctikarátového zlata. Ze 100g je najednou 99 g a méně. Ryzost je na spektrometru změřena nižší. Pracovník konkurenční firmy Vám sdělí že tam bylo asi něco co nebylo zlato nebo to mělo nižší ryzost. Jak se to může stát?      Spektrometry jsou vždy nastaveny na mínusovou toleranci a zdaleka nejsou tak přesné jak se uvádí. Stačí také když se slitek změří na nevhodném neočištěném místě a ztráta z ryzosti se najednou ještě prohloubí. Co teď? Už je pozdě leda si slitek odnést a nechat si na puncovním úřadě udělat nezávislou zkoušku, to se však vyplatí jen u větších množství. Zdánlivě lepší výkupní cena se tak stává daleko horší. Naše rada je taková: Nenechte si zlaté zboží nikde tavit i kdyby Vám bylo přislíbeno že získáte cca  2,- kč ke gramu zlata za obsažené stříbro.

Nevěříte ? Projděte si na internetu nezávislá fóra, která se tímto tématem zabývají.

 


výkup zlata Proč prodat drahý kov právě u nás

výkup zlata Výkup zlata krok za krokem

výkup zlata Co všechno vykupujeme

výkup zlata Ceník výkupu zlata a stříbra