Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Čištín s.r.o.
Jinonická 804/80
15800 Praha 5
tel: +420296554223 +420774444475
cistin@seznam.cz
Po-Pá 8:00-12:00 12:30-16:00

Proč prodat drahý kov u nás

 

Proč prodat drahý kov právě u nás?

Výkup zlata postup

 

.Jako výrobní firma máme již 20 let zkušeností práce s drahými kovy ve výrobě  a více jak 15 let při jejich vykupování. Naši pracovníci mají s výkupem zlata a stříbra mnohaleté zkušenosti.

.Naše firma provádí výkup zlata a stříbra naprosto transparentním způsobem. Uvedené ceny jsou platné pro všechna množství a všechny druhy zlata a stříbra stav. Nevadí nám šperky poškozené nebo jejich části, cena je platná i v tomto případě.

.Nemáme žádné další ceníky pro zboží bez puncu nebo zboží bez ryzostních značek. Také nemáme žádné poplatky ani procentní srážky z ryzosti či množství.

.Vykupované šperky a kov vyplácíme tak jak je přinesete, pouze jsou zbaveny nekovových částí nebo částí z obecného kovu. Nepoužíváme tavbu a proto dostanete částku vyplacenou vždy celou a nemůže se Vám stát, že zboží ztratí při tavbě na hmotnosti nebo Vám nevyjde měření ryzosti ve Váš neprospěch.

.Zákazník je celému procesu vždy přítomen a zkontroluje si váhu vykupovaných kovů na cejchovaných váhách. Peníze vyplatíme na místě v hotovosti.

 

 

výkup zlata Čeho se vyvarovat u konkurence

výkup zlata Výkup zlata krok za krokem

výkup zlata Co všechno vykupujeme

výkup zlata Ceník výkupu zlata a stříbra