Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Čištín s.r.o.
Jinonická 804/80
15800 Praha 5
tel: +420296554223 +420774444475
cistin@seznam.cz
Po-Pá 8:00-12:00 12:30-16:00

Proč prodat drahý kov u nás

 

Proč prodat drahý kov právě u nás?

Výkup zlata postup

 

.Jako výrobní firma máme již 20 let zkušeností práce s drahými kovy ve výrobě  a více jak 15 let při jejich vykupování. Naši pracovníci mají s výkupem zlata a stříbra mnohaleté zkušenosti.

.Naše firma provádí výkup zlata a stříbra naprosto transparentním způsobem. Uvedené ceny jsou platné pro všechna množství a všechny druhy zlata a stříbra stav. Nevadí nám šperky poškozené nebo jejich části, cena je platná i v tomto případě.

.Nemáme žádné další ceníky pro zboží bez puncu nebo zboží bez ryzostních značek. Také nemáme žádné poplatky ani procentní srážky z ryzosti či množství.

.Vykupované šperky a kov vyplácíme tak jak je přinesete, pouze jsou zbaveny nekovových částí nebo částí z obecného kovu. Nepoužíváme tavbu a proto dostanete částku vyplacenou vždy celou a nemůže se Vám stát, že zboží ztratí při tavbě na hmotnosti nebo Vám nevyjde měření ryzosti ve Váš neprospěch.

.Zákazník je celému procesu vždy přítomen a zkontroluje si váhu vykupovaných kovů na cejchovaných váhách. Peníze vyplatíme na místě v hotovosti.

 

 

výkup zlata Čeho se vyvarovat u konkurence

výkup zlata Výkup zlata krok za krokem

výkup zlata Co všechno vykupujeme

výkup zlata Ceník výkupu zlata a stříbra